


Op 9 en 10 oktober zal de 6de editie van de JCCI plaatsvinden.
Na een succesvolle congresformat van vorig jaar zullen dit jaar ook weer 16 sprekers het podium betreden om hun expertise en ervaringen te delen.

Wil je leren implanteren met zirconia implantologie? Wij bieden diverse mogelijkheden om je kennis te laten maken met dit type materiaal. Zo bieden wij informatieve avonden met een stuk hands-on om het systeem en principe goed te begrijpen.
klik op de button hieronder voor meer informatie
Doorlopend

Loop je vast bij het interpreteren van een T-Scan-meting of wil je samen naar een specifieke patiëntcasus kijken? Tijdens een online casuïstiekbespreking analyseren we jouw metingen, bespreken we de bevindingen en helpen we je bij de mogelijke vervolgstappen in de behandeling.
In overleg
Bio-Basics
Wil je leren wat biologische tandheelkunde nu precies inhoudt? Bij Bio-Basics krijg je de basis te leren over zaken die meespelen bij het functioneren van het gebit. Van voeding tot ademhaling, diverse zaken worden toegelicht om je als behandelaar een zo compleet beeld te geven. In 4lesdagen krijg je alle informatie tot je met practische tips om in de praktijk toe te passen.